Na ŠKO-ENERGO CUP 2024 přijedou týmy ze Švédska i Švýcarska

Publikováno 2.7.2024 13:25

Tradiční mezinárodní florbalový turnaj ŠKO-ENERGO CUP se letos bude hrát od čtvrtka 1. srpna do neděle 4. srpna. V Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi se společně s pořádajícím klubem Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav utkají také švédský Warberg IC, švýcarský Floorball Köniz Bern a český tým FbŠ Bohemians. Složení účastníků je tedy totožné jaké v minulém roce. 

Na ŠKO-ENERGO CUP 2024 přijedou týmy ze Švédska i Švýcarska

Mezinárodní turnaj pořádá Mladá Boleslav nepřetržitě od roku 2017, z toho od roku 2020 se hraje s názvem titulárního partnera ŠKO-ENERGO CUP. Triumfy z předchozích dvou let obhajuje mladoboleslavský tým, který už v domácím prostředí zvítězil celkem pětkrát. Jeho dominanci narušil pouze švýcarský Köniz v letech 2020 a 2021. 

„Věříme, že díky svému složení nabídne turnaj opět skvělou podívanou sportovním fanouškům v Mladé Boleslavi. Obzvlášť letos je pro nás konfrontace se zahraničními účastníky před startem sezony velmi důležitá, protože hned v září nás čeká vstup do Champions Cupu. Děkuji i touto cestou všem sponzorům turnaje v čele s titulárním partnerem ŠKO-ENERGO, které nás dlouhodobě podporuje,“ řekl generální manažer boleslavského klubu a ředitel turnaje Tomáš Pacák. Dalšími stálými podporovateli turnaje jsou také Statutární město Mladá Boleslav a Středočeský kraj.

Turnaj se hraje systémem každý s každým v plnohodnotném formátu 3x20 minut čistého času. Prodej denních vstupenek a turnajové permanentky na ŠKO-ENERGO CUP probíhá na Ticketportalu, všechny zápasy bude možné sledovat také prostřednictvím videopřenosů. 

Program ŠKO-ENERGO CUPU 2024

Čtvrtek 1. srpna
18.30 Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - Floorball Köniz Bern

Pátek 2. srpna
18.30 FbŠ Bohemians - Warberg IC

Sobota 3. srpna
15.30 Floorball Köniz Bern - FbŠ Bohemians
18.30 Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - Warberg IC

Neděle 4. srpna
12.30 Warberg IC - Floorball Köniz Bern
15.30 Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - FbŠ Bohemians

Dále čtěte

12.7.2024 10:33 Turnajová permanentka a denní vstupenky v prodeji

Prodej permanentek a denních vstupenek na ŠKO-ENERGO CUP 2024 odstartoval. Fanoušci si je mohou pořídit on-line v síti Ticketportal. Osmý ročník mezinárodního florbalového turnaje v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi začíná ve čtvrtek 1. srpna a potrvá do neděle 4. srpna.

Partneři turnaje