Informace pro diváky na ŠKO-ENERGO CUPU

Publikováno 12.8.2020 12:06

Mezinárodní turnaj ŠKO-ENERGO CUP, který se odehraje od 13. do 16. srpna v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi, proběhne v souladu s platnými opatřeními a na základě přístupu, jenž organizátoři konzultovali s Krajskou hygienickou stanicí Středočeského kraje. Zveřejňujeme všechny důležité informace pro fanoušky. 

Informace pro diváky na ŠKO-ENERGO CUPU
  • Kapacita tribuny Městské sportovní haly je snížena. Mezi diváky jsou uvolněny pouze vstupenky do sudých řad každého sektoru a ob sedadlo, případně na stání. Doporučujeme proto pořízení vstupenky on-line v předprodeji
  • Pro diváky platí povinnost nosit ochranu dýchacích cest (vyjma VIP prostoru s občerstvením). Roušky budou mít také pořadatelé v přímém kontaktu s diváky. 
  • V prostoru schodiště na tribunu bude pro diváky připraven bezdotykový nášlapný dávkovač dezinfekce na ruce. Podobně budou vybaveny i hráčské prostory. 
  • Prosíme diváky, kteří vykazují příznaky onemocnění (respirační potíže, teplota, průjem atd.) nebo v posledních dvou týdnech přišli do styku s osobami s přenosnými onemocněním, aby Městskou sportovní halu nenavštěvovali.

Dále čtěte

16.8.2020 18:19 Turnaj ŠKO-ENERGO CUP vyhrál Köniz těsně před Tatranem a Mladou Boleslaví

Srpnový turnaj ŠKO-ENERGO CUP 2020 ovládl švýcarský tým Floorball Köniz. Až poslední zápas rozhodl o tom, že druhé místo patří Tatranu Teka Střešovice. A to i přesto, že v neděli pražský tým padl 4:5 po nájezdech s třetím mužstvem Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Nejlepším střelcem se stal s pěti góly Manuel Maurer z Könizu, ten se dostal i do výběru hvězd celého turnaje. Nejlépe nahrával tatranský Filip Langer (sedm asistencí).

16.8.2020 17:57 Boleslav srovnala s Tatranem v poslední sekundě, zvládla i nájezdy. I tak je třetí

Pořádající tým Předvýběr.CZ Mladá Boleslav vyhrál 5:4 po nájezdech nad Tatranem Teka Střešovice. Rozhodující slovo měl Jan Natov, který jedinou sekundu před koncem srovnával, načež rozhodl i nájezdy. I přes výhru končí Mladá Boleslav na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 třetí. Ztráta bodu rozhodla o tom, že Tatran obsadil druhé místo a celý turnaj ovládl Floorball Köniz ze Švýcarska. 

16.8.2020 15:04 S Bohemians to vypadalo nadějně, nakonec Köniz urval jasné vítězství

Floorball Köniz ve svém třetím utkání na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 zvítězil nad FbŠ Bohemians 11:6. Před posledním duelem mezi Mladou Boleslaví a Tatranem drží první příčku, z ní je může sesadit pouze vítězství pražského klubu.

15.8.2020 21:02 Mladá Boleslav měření s Könizem nezvládla, padla 4:9

Floorball Köniz napravil páteční prohru s Tatranem a v sobotu si ve fyzicky náročném utkání poradil s pořádajícím týmem Předvýběr.CZ Mladá Boleslav poměrem 9:4. Gólem a asistencí k tomu pomohl český florbalista Martin Kisugite. Ukázal se i Pascal Michel čtyřmi body (2+2). 

15.8.2020 18:18 Tatran si přes vypjaté momenty hladce poradil s Bohemians 10:3

Flrobalisté FbŠ Bohemians prohráli i druhé utkání na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020, po Mladé Boleslavi padli i s Tatranem Teka Střešovice, a to jednoznačně 3:10. Naopak Tatran se raduje z druhé výhry po pátečním úspěchu nad Könizem.

Partneři turnaje