Mladá Boleslav měření s Könizem nezvládla, padla 4:9

Publikováno 15.8.2020 21:02

Floorball Köniz napravil páteční prohru s Tatranem a v sobotu si ve fyzicky náročném utkání poradil s pořádajícím týmem Předvýběr.CZ Mladá Boleslav poměrem 9:4. Gólem a asistencí k tomu pomohl český florbalista Martin Kisugite. Ukázal se i Pascal Michel čtyřmi body (2+2). 

Mladá Boleslav měření s Könizem nezvládla, padla 4:9

Mladoboleslavským hráčem utkání se stal Jakub Bína. Mladý útočník svým gólem ve 13. minutě alespoň na malou chvíli zařídil jediné vedení Boleslavi v zápase. Po brance Natova a Schmockera vedla 2:1. Ovšem ještě do konce první třetiny Köniz utkání otočil, pomohl k tomu i český florbalista v jeho službách Martin Kisugite.

Obě další třetiny skončily shodně 3:1 ve prospěch švýcarského klubu, dařilo se především Pascalu Michelovi. Za Mladou Boleslav se trefili Mikuláš Komárek a v závěru Petr Krzyžanek.

Duel okořenili namotivovaní Švýcaři, kteří vzali souboj vážněji než v pátek s Tatranem. Při každé povedené akci, zblokované střele, pěkné nahrávce pištěli a povzbuzovali se.

Pascal Michel v pozápasovém rozhovoru přiznal, že proti Mladé Boleslavi se tým vyhecoval mnohem víc, chtěl porazit "výtečný tým v jeho domácím prostředí".

V bráně Boleslavi stál Lukáš Bauer, přes vysoký počet obdržených branek předvedl několik opravdu dobrých zákroků.

Branky a asistence: 3. Schmocker, 14. Kisugite (Michel), 14. Maurer (Jirebeck), 27. Michel (Ruh), 32. Engel (Kisugite), 36. Michel, 45. Würz (Michel), 47. Würz, 58. Engel (Schmocker) - 9. Natov, 13. Bína (Curney), 33. Komárek (Tomáš Chroust), 58. Krzyžanek (Gruber). Rozhodčí: Čížek, Laštovička. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváků: 140


Dále čtěte

16.8.2020 18:19 Turnaj ŠKO-ENERGO CUP vyhrál Köniz těsně před Tatranem a Mladou Boleslaví

Srpnový turnaj ŠKO-ENERGO CUP 2020 ovládl švýcarský tým Floorball Köniz. Až poslední zápas rozhodl o tom, že druhé místo patří Tatranu Teka Střešovice. A to i přesto, že v neděli pražský tým padl 4:5 po nájezdech s třetím mužstvem Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Nejlepším střelcem se stal s pěti góly Manuel Maurer z Könizu, ten se dostal i do výběru hvězd celého turnaje. Nejlépe nahrával tatranský Filip Langer (sedm asistencí).

16.8.2020 17:57 Boleslav srovnala s Tatranem v poslední sekundě, zvládla i nájezdy. I tak je třetí

Pořádající tým Předvýběr.CZ Mladá Boleslav vyhrál 5:4 po nájezdech nad Tatranem Teka Střešovice. Rozhodující slovo měl Jan Natov, který jedinou sekundu před koncem srovnával, načež rozhodl i nájezdy. I přes výhru končí Mladá Boleslav na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 třetí. Ztráta bodu rozhodla o tom, že Tatran obsadil druhé místo a celý turnaj ovládl Floorball Köniz ze Švýcarska. 

16.8.2020 15:04 S Bohemians to vypadalo nadějně, nakonec Köniz urval jasné vítězství

Floorball Köniz ve svém třetím utkání na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 zvítězil nad FbŠ Bohemians 11:6. Před posledním duelem mezi Mladou Boleslaví a Tatranem drží první příčku, z ní je může sesadit pouze vítězství pražského klubu.

15.8.2020 18:18 Tatran si přes vypjaté momenty hladce poradil s Bohemians 10:3

Flrobalisté FbŠ Bohemians prohráli i druhé utkání na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020, po Mladé Boleslavi padli i s Tatranem Teka Střešovice, a to jednoznačně 3:10. Naopak Tatran se raduje z druhé výhry po pátečním úspěchu nad Könizem.

14.8.2020 21:14 Tatran se nevzdal a první utkání s Könizem zachránil v nájezdech

Páteční zápas na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 proti klubu Floorball Köniz dopadl pro Tatran Teka Střešovice vítězně. Florbalisté českého týmu předvedli po špatné druhé třetině výborný návrat do utkání. Smazali tříbrankový náskok Švýcarů a nakonec vyhráli 7:6 po nájezdech. Ty rozhodl Petr Novotný freestylovým blafákem.

Partneři turnaje