Novinky

Turnaj ŠKO-ENERGO CUP vyhrál Köniz těsně před Tatranem a Mladou Boleslaví

Srpnový turnaj ŠKO-ENERGO CUP 2020 ovládl švýcarský tým Floorball Köniz. Až poslední zápas rozhodl o tom, že druhé místo patří Tatranu Teka Střešovice. A to i přesto, že v neděli pražský tým padl 4:5 po nájezdech s třetím mužstvem Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Nejlepším střelcem se stal s pěti góly Manuel Maurer z Könizu, ten se dostal i do výběru hvězd celého turnaje. Nejlépe nahrával tatranský Filip Langer (sedm asistencí).

Boleslav srovnala s Tatranem v poslední sekundě, zvládla i nájezdy. I tak je třetí

Pořádající tým Předvýběr.CZ Mladá Boleslav vyhrál 5:4 po nájezdech nad Tatranem Teka Střešovice. Rozhodující slovo měl Jan Natov, který jedinou sekundu před koncem srovnával, načež rozhodl i nájezdy. I přes výhru končí Mladá Boleslav na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 třetí. Ztráta bodu rozhodla o tom, že Tatran obsadil druhé místo a celý turnaj ovládl Floorball Köniz ze Švýcarska. 

S Bohemians to vypadalo nadějně, nakonec Köniz urval jasné vítězství

Floorball Köniz ve svém třetím utkání na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 zvítězil nad FbŠ Bohemians 11:6. Před posledním duelem mezi Mladou Boleslaví a Tatranem drží první příčku, z ní je může sesadit pouze vítězství pražského klubu.

Mladá Boleslav měření s Könizem nezvládla, padla 4:9

Floorball Köniz napravil páteční prohru s Tatranem a v sobotu si ve fyzicky náročném utkání poradil s pořádajícím týmem Předvýběr.CZ Mladá Boleslav poměrem 9:4. Gólem a asistencí k tomu pomohl český florbalista Martin Kisugite. Ukázal se i Pascal Michel čtyřmi body (2+2). 

Tatran si přes vypjaté momenty hladce poradil s Bohemians 10:3

Flrobalisté FbŠ Bohemians prohráli i druhé utkání na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020, po Mladé Boleslavi padli i s Tatranem Teka Střešovice, a to jednoznačně 3:10. Naopak Tatran se raduje z druhé výhry po pátečním úspěchu nad Könizem.

Dále čtěte

Tatran se nevzdal a první utkání s Könizem zachránil v nájezdech14.8.2020 21:14

Páteční zápas na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 proti klubu Floorball Köniz dopadl pro Tatran Teka Střešovice vítězně. Florbalisté českého týmu předvedli po špatné druhé třetině výborný návrat do utkání. Smazali tříbrankový náskok Švýcarů a nakonec vyhráli 7:6 po nájezdech. Ty rozhodl Petr Novotný freestylovým blafákem.

První body na ŠKO-ENERGO CUPU patří Mladé Boleslavi13.8.2020 21:38

Zahajovací zápas ŠKO-ENERGO CUPU 2020 zvládl lépe pořádající klub Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Nad FbŠ Bohemians zvítězil 6:3. Hattrickem v rozmezí pěti minut na přelomu první a druhé třetiny zazářil Jiří Curney. 

Informace pro diváky na ŠKO-ENERGO CUPU12.8.2020 12:06

Mezinárodní turnaj ŠKO-ENERGO CUP, který se odehraje od 13. do 16. srpna v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi, proběhne v souladu s platnými opatřeními a na základě přístupu, jenž organizátoři konzultovali s Krajskou hygienickou stanicí Středočeského kraje. Zveřejňujeme všechny důležité informace pro fanoušky. 

Předprodej vstupenek na ŠKO-ENERGO CUP 202011.8.2020 17:26

Od 13. srpna do neděle 16. srpna se v Mladé Boleslavi hraje ŠKO-ENERGO CUP, na mezinárodním turnaji se představí pořádající Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav, pražské kluby FbŠ Bohemians a Tatran Teka Střešovice a elitní švýcarský klub Floorball Köniz. Vstupenky do Městské sportovní haly si fanoušci mohou pořídit s předstihem on-line. 

ŠKO-ENERGO CUP 2020 se hraje od 13. do 16. srpna29.7.2020 03:47

Pořádající Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav, švýcarský Floorball Köniz a čeští soupeři FbŠ Bohemians a Tatran Teka Střešovice se utkají na ŠKO-ENERGO CUPU 2020, který volně navazuje na předchozí tři ročníky letního mezinárodního turnaje Bohemia Trophy v Mladé Boleslavi. Hrát se bude od čtvrtka 13. srpna do neděle 16. srpna v Městské sportovní hale. 

Partneři turnaje