Novinky

Nájezdy rozhodly o triumfu domácích, třetí místo pro Dalen

Známe pořadí ŠKO-ENERGO CUPU 2022. Mezinárodní florbalový turnaj v Mladé Boleslavi patřil domácímu týmu Předvýběr.CZ Florbal MB, který se v závěrečném dnu posunul do čela před do té doby neporažený Floorball Köniz. IBK Dalen si vybojoval třetí místo ve vzájemném duelu s českou reprezentací do 19 let.

Konečné umístění a all-star výběr turnaje

Nedělní program ŠKO-ENERGO CUPU 2022 definitivně určil pořadí týmů šestého ročníku mezinárodního florbalového turnaje v Mladé Boleslavi. Z triumfu se raduje pořádající Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav, který o celkovém prvenství rozhodl vyhranými nájezdy v závěrečném utkání s Floorball Köniz. Známe také složení all-star výběru turnaje a nejlepšího střelce. 

Tři týmy zůstávají ve hře o celkový triumf

Před závěrečným dnem ŠKO-ENERGO CUPU 2022 zůstávají ve hře o celkový triumf tři týmy. Pány situace jsou týmy Floorball Köniz a pořádající Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav, které čeká vzájemný zápas. Teoreticky se však vítězem může stát i česká reprezentace do 19 let, pokud zvítězí za tři body nad IBK Dalen a zároveň Boleslav získá ze svého závěrečného souboje dva body a zápasové skóre bude velmi nízké. 

První výhry pro juniorskou reprezentaci a Köniz

Po pátečním programu ŠKO-ENERGO CUPU 2022 vévodí tabulce Floorball Köniz, jenž vyhrál švýcarsko-švédský souboj nad IBK Dalen 9:5. Ještě před tím v zahajovacím utkání turnaje slavila česká reprezentace do 19 let, jenž otočila bitvu s domácí Mladou Boleslavi a zvítězila 6:5 po nájezdech.

Videopřenosy ze všech zápasů zdarma!

Videopřenosy ze všech utkání ŠKO-ENERGO CUPU 2022 poběží na platformě TVcom.CZ s komentářem v češtině v podání Richarda Wagnera. Odkazy na jednotlivé streamy najdete v článku. 

Dále čtěte

Vstupenky jsou v prodeji on-line22.7.2022 11:20

Týden před začátkem ŠKO-ENERGO CUPU 2022 byl oficiálně spuštěný on-line prodej vstupenek. Na letošním ročníku mezinárodního florbalového turnaje v Mladé Boleslavi se kromě pořádajícího klubu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav představí také švédský IBK Dalen, švýcarský Floorball Köniz a reprezentace do 19 let. Hraje se od pátku 29. července do neděle 31. července v MSH Mladá Boleslav. Turnajová permanentka vyjde na 250 korun, denní vstupné činí 150 korun. 

Hvězdy turnaje: vyhraje Kronberg, Zaugg, Tomašík nebo Eliáš? 10.7.2022 17:28

ŠKO-ENERGO CUP bude i roce 2022 turnajem florbalových hvězd - těch současných i vycházejících. Kdo nejvíc zazáří od 29. do 31. července při klání v Mladé Boleslavi? 

Köniz může vyrovnat boleslavský hattrick10.7.2022 16:35

Šestý ročník mezinárodního florbalového turnaje se letos bude hrát od 29. do 31. července. Při předchozích pěti ročnících přitom poznaly radost z celkového triumfu jen dva kluby: na vítězný hattrick pořádající Mladé Boleslavi z úvodních tří ročníků navázal v minulých dvou letech ŠKO-ENERGO CUPU švýcarský Floorball Köniz. 

ŠKO-ENERGO CUP 2022 od 29. do 31. července7.7.2022 12:48

Velmi kvalitní složení účastníků bude mít již tradiční mezinárodní florbalový turnaj v Mladé Boleslavi, který se koná pošesté v historii a potřetí pod názvem ŠKO-ENERGO CUP. Pořádající Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav se domluvil na účasti s obhájci minulých dvou ročníků Floorball Köniz ze Švýcarska, ze Švédska dorazí IBK Dalen a čtveřici doplní česká reprezentace do 19 let. Turnaj se bude hrát od pátku 29. července do neděle 31. července, během tří dnů se v Městské sportovní hale utká každý s každým.

Partneři turnaje