9:5
(2:3,4:0,3:2)
utkání skončilo

IBK Dalen

60:00 Nejlepší hráči utkání: Mike Gerber (Floorball Köniz) - Alexander Hedlund (IBK Dalen).
60:00 Dalen ve třetí části rychle snížil, jenže Köniz následně přidal další tři góly a odpor soupeře definitivně zlomil. Na úvod turnaje tak švýcarský obhájce loňského a předloňského prvenství zapisuje výhru 9:5.
60:00 Konec třetí třetiny.
59:07 Tak ještě aspoň něco z pohledu Dalenu! Forslind nahodil zleva do brankoviště a Hedlund tvrdým volejem vymetl všechny pavučinky.
59:07 IBK Dalen - tým vstřelil branku! Autor branky: Alexander Hedlund (#18), asistence: Oliver Forslind (#12).
58:26 Tým IBK Dalen si vybírá oddechový čas.
58:02 Rychlý brejk švýcarského manšaftu, Bühler byl ale ještě příliš daleko a jeho rána nemohla Grönlundovi nadělat žádné starosti.
57:29 Dalen se pokouší o závěrečný tlak, Köniz ale pozorně brání a nedává soupeři prostor ke střelbě.
56:36 Hedlund se chytil Ruha a doslova ho odnesl za mantinel až na střídačku Könizu.
55:38 Haldemann si před vlastní brankou důsledně hlídal Kronberga, který jej následně fauloval.
53:55 Wilfratt se vrací do hry, Švýcaři jsou kompletní.
53:34 Švédský tým si vytvořil několik zajímavých pološancí, všechny ale končí zablokovanými střelami. Hráči Könizu jsou velmi obětaví.
52:33 Trpělivá rozehrávka Dalenu vedla teď k palebné pozici Forsmana, jeho rána proletěla nad.
51:55 Vyloučení v týmu Floorball Köniz. Na dvě minuty za blokování hole je vykázán Raúl Wilfratt.
50:42 Ahlbäck se šikovně uvolnil, pálil ale jen do výstroje pozorného Müngera.
49:55 Švédský tým vysoko napadá, ale hráči Könizu si s tím zatím vědí rady.
48:44 Forslind po souboji za brankou Könizu přepadl přes ležícího Müngera, situace se tentokrát obešla bez zbytečných emocí.
48:23 Dalen se pomalu posunuje směrem k brance soupeře.
46:28 Münger si vychutnal nepovedenou ránu Bodéna.
45:40 Další zásah Könizu, na levé straně zatáhl Poffet a vypustil nechytatelný projektil do bližší šibenice.
45:40 Floorball Köniz - tým vstřelil branku! Autor branky: Samuel Poffet (#70), asistence: Silvan Bolliger (#50).
45:21 Hedlund dostal nabito na brankoviště, jenže proti němu jako již dnes poněkolikáté stál Münger, který vytasil další parádní zákrok.
44:39 Ruhova hůl zůstala pod nohama Forslinda, volný úder pro Dalen.
43:16 Švýcarské mužstvo odskakuje, kapitán Bolliger se rychle zorientoval na pravé straně a prostřelil Grönlunda.
43:16 Floorball Köniz - tým vstřelil branku! Autor branky: Silvan Bolliger (#50), asistence: Otto Lehkosuo (#8).
43:07 Ránu Nystedta vyklekl Lehkosuo.
42:23 Dva skvělé zákroky Müngera! Gólman Könizu nejprve vyrazil střelu Stranda a potom si v těžké pozici poradil i s dorážkou Hedlunda.
41:30 Köniz ale našel rychlou odpověď. Po Jirebeckově žabičce na brankoviště se zblízka basebalovým úderem do horního růžku trefuje Tringaniello.
41:30 Floorball Köniz - tým vstřelil branku! Autor branky: Leon Tringaniello (#7), asistence: Simon Jirebeck (#31).
40:45 Dalen dává důležitý rychlý gól a snižuje. Forsman rozehrál akci po pravé straně, pokračoval v pohybu k brance a po nahrávce na brankoviště zblízka zametl míček za čáru.
40:45 IBK Dalen - tým vstřelil branku! Autor branky: Pär Forsman (#72), asistence: Adam Strand (#8).
40:01 Třetí třetina byla zahájena.
40:00 Druhá třetina probíhala jasně v režii Könizu. Švýcarský tým během šesti minut čtyřmi trefami otočil nepříznivé skóre a vede 6:3.
40:00 Skončila druhá třetina.
39:35 Tringaniello v souboji přetlačil Forslinda a poslal ho za mantinel.
39:00 Aktivní Hedlund se dostal k odraženému míčku před brankovištěm Könizu, jeho ránu ale dokázal zablokovat jeden z obránců.
38:12 Köniz byl blízko dalšímu úspěchu, Hammerovu ránu z nadějné pozice ale skoro zázračně vytáhl Grönlund.
37:10 Forsman poslal za mantinel Bühlera, standardka pro švýcarské mužstvo.
35:52 Köniz už vede o tři branky, Ruh byl na konci svižné souhry a přesnou ranou z osy hřiště navýšil náskok svého týmu.
35:52 Floorball Köniz - tým vstřelil branku! Autor branky: Yann Ruh (#81), asistence: Mike Gerber (#4).
34:12 Svižná souhra Könizu končí zablokovanou ranou.
33:51 Poffet se vytočil zpoza branky, jeho střela se ale nevešla mezi tyče.
32:36 Fantastický zákrok Müngera, gólman Könizu se bleskurychle přesunul a vyčapal gólovku Hedlunda.
31:36 A hned vzápětí už to je o dva góly, Grönlunda překonal Hammer.
31:36 Floorball Köniz - tým vstřelil branku! Autor branky: Philemon Hammer (#14), asistence: Mike Gerber (#4).
31:27 Švýcarský tým poprvé v utkání vede, Ammann to v situaci dva na jednoho vzal na sebe a prostřelil Grönlunda na zadní tyčku.
31:27 Floorball Köniz - tým vstřelil branku! Autor branky: Nicolas Ammann (#11), asistence: Raúl Willfratt (#51).
31:00 Lehkosuo nastřelil míček před branku Dalenu, ten se několikrát nečitelně odrazil, nakonec však zamířil do rohu.
29:57 Potřetí je vyrovnáno. Gerber zblízka dotlačil balonek za čáru branky Dalenu.
29:57 Floorball Köniz - tým vstřelil branku! Autor branky: Mike Gerber (#4), asistence: Philemon Hammer (#14).
29:31 Köniz znovu v pěti.
29:25 Bühler za to vzal po levé straně a v oslabení se prosmýkl až před branku soupeře, zblízka už ale nedokázal pořádně zakončit.
28:35 Zablokovaná rána Norlandera.
27:31 Ale to platí jen chviličku. Dalším vyloučeným hráčem švýcarského týmu je za vrážení Yann Ruh.
27:25 Wilfratt zpátky ve hře, Köniz kompletní.
26:25 Ani přesilovka Dalenu zatím nevedla k žádné nebezpečné šanci.
25:25 Vyloučení v týmu Floorball Köniz. Na dvě minuty za sekání je vyloučen Raul Wilfratt.
24:42 Dalen v plném počtu.
24:27 Překvapivá rána Ruha z pravé strany na bližší tyč byla nepřesná a zaletěla za mantinel.
23:42 První minutu oslabení zvládl švédský soubor skvěle, Köniz se ještě nedostal ke střele.
22:42 Vyloučená v týmu IBK Dalen. Alexander Hedlund jde pykat na dvě minuty za sekání.
22:28 Dva dobré bloky obránců Könizu.
21:56 Tringaniello odtlačil Nystedta až za mantinel, standardka pro Dalen.
20:38 Sražená rána Forslinda se zastavila o koleno brankáře Könizu.
20:01 Druhá třetina byla zahájena.
20:00 První třetina souboje mezi Könizem a Dalenem nabídla skvělé tempo, urputný florbalový boj i hezké góly. Celkem jich padlo pět, o jeden krůček vpředu jsou hráči švédského týmu.
20:00 Konec první třetiny.
19:15 Bühler se zmocnil volného balonku, hbitě se otočil a hned ho posílal na branku, gólman Dalenu pozorný.
18:34 Z levé strany dostal nabito Poffet, proti jeho razantní střele zakročil Grönlund reflexivně levou rukou.
17:57 IBK Dalen - tým vstřelil branku! Autor branky: Alexander Hedlund (#18), asistence: Niclas Brohlin-Ljung (#27).
17:21 Hra zase nabývá na rychlosti a přelévá se ze strany na stranu. Münger zastavuje pokus Hedlunda.
16:45 Švédský tým dostal soupeře pod tlak, Åsenstam ale v dobré pozici promáchl.
15:34 Dalen se po rychlém kontru dostal do palebné pozice, Sonidsson ale nemířil přesně.
15:20 Bleskový přechod Dalenu do útoku, Poffet ale sáhl do střely Sonidssonovi.
14:42 Bolligerovu střelu vytěsnil Grönlund na horní tyč.
14:00 Balonek letěl před prázdnou branku na Forslinda, před ním na poslední chvíli zasáhl Graf a odpálil do bezpečí.
13:37 Haldemannovu ránu nadvakrát lapil Grönlund.
12:50 Švýcaři drží míček na svých holích, tempo hry se po divokých minutách trochu zklidnilo.
11:46 A ani tentokrát to netrvalo dlouho a odpověď je na světě. Zaugg vystihl rozehrávku soupeře a po třech rychlých krocích zblízka vyzrál na Grönlunda.
11:46 Floorball Köniz - tým vstřelil branku! Autor branky: Jan Zaugg (#61), bez asistence.
11:16 A přesně po další minutě jde Dalen znovu do vedení, po dvou dlouhých křížných pasech napálil Åsenstam od levých prken balonek pod horní tyčku.
11:16 IBK Dalen - tým vstřelil branku! Autor branky: Vilmer Åsenstam (#83), asistence: Felix Andersson (#65).
10:16 Blesková odpověď švýcarského týmu. Graf se otočil na pravé straně a nastřelil míček před branku, odkud jej za čáru usměrnil Gerber.
10:16 Floorball Köniz - tým vstřelil branku! Autor branky: Mike Gerber (#4), asistence: Luca Graf (#33).
09:36 Krásná souhra Dalenu, Švédi otevírají skóre. Nystedt poslal parádní žabičku na osu hřiště na Sonidssona, který z otočky obratně napálil letící míček pod ruku Müngera.
09:36 IBK Dalen - tým vstřelil branku! Autor branky: Daniel Sonidsson (#23), asistence: Viktor Nystedt (#55).
09:12 Trpělivá kombinace Könizu vedla až ke střele Gerbera, který po otočce na středu palubovky netrefil přesně.
08:04 Haldemann promáchl v nadějné pozici před brankovištěm.
07:28 Z druhé vlny útok dobře doplnil Svensson, jeho střelu vyhlavičkoval brankář Münger.
06:27 Rychlá kombinace Švédů, Forslind pálil z levého křídla těsně nad odkrytý kousek branky.
05:48 Wilfratt zablokoval ránu Wöckeho.
05:08 Tringaniello po nahrávce napříč útočným pásmem pálí z pravé strany nepřesně a slabě.
04:34 Kronbergova střela z pravé strany se otřela o jednoho z bránících hráčů.
03:27 Malmovu střelu od pravého mantinelu si Münger pohlídal.
02:43 Bekhendovým pokusem se připomněl kapitán Dalenu Kronberg, hrající legenda světového florbalu.
02:14 Po rychlé souhře v podání Dalenu střílel Hedlund, branku ale netrefil.
00:50 Oba týmy si vyměnily první útočné akce.
00:01 Utkání bylo zahájeno.
00:00 Zahajovací sestava týmu IBK Dalen: Grönlund - Forsman, Forslind - Hedlund, Norlander, Brohlin-Ljung.
00:00 Zahajovací sestava týmu Floorball Köniz: Münger - Graf, Ruh - Hammer, Zaugg, Gerber.
00:00 Dobrý večer, vítejte u přenosu z druhého utkání úvodního hracího dne letošního ročníku turnaje ŠKO-ENERGO CUP. Švýcarský Köniz se utká se švédským Dalenem.