60:01 Nejlepšími hráči utkáni jsou Max Källerteg a Otto Lehkosuo.
59:57 Vonk teď zachránil svůj tým skvělým zákrokem.
59:36 Domácí stále kombinují na soupeřově polovině.
57:24 Rottarisův pokus letí miimo branku.
56:41 Domácí faulují na soupeřově polovině. Rozehrávají hosté.
55:18 Domácí se snaží proniknout do útočného pásma.
53:58 Larsson právě vymetl pavučiny v Kramerově brabnce.
53:58 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Jesper Larsson (#19), asistence: Rikard Eriksson (#40).
53:30 Lehkosou si našel odražený balónek a dává gól.
53:30 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Otto Lehkosuo (#8), asistence: Jan Zaugg (#61).
52:38 Hra je přerušená kvůli zranění Grölunda.
52:05 Gerber snižuje na 5:6.
52:05 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Mike Gerber (#4), asistence: Raúl Willfratt (#51).
51:20 Domácí se snaží rozpohybovat obranu soupeře.
50:54 Hosté hrají ve čtyřech.
50:24 Domácí hrají 5 na 3.
50:24 Vyloučen hráč hostí s číslem 67 Zeb Johnsson na dvě mminuty za hrubost.
49:23 Zugg štřílí ze standartní situace do masky Vonka.
48:54 Vyloučen hráč hostí s číslem 23 Joel Birgersson na 2 minuty za sekání.
48:25 Domácí hrají v plném počtu.
47:16 Po chybě hostí jsou na balónku domácí.
46:25 Vyloučen domácí hráč s číslem 81 Yann Ruh na 2 minuty za nesportovní chování.
45:41 Hosté se snaží uklidnit hru.
44:48 Kombinace domácích končí za mantinelem.
43:31 Vonk dlouhým výhozem našel svého spoluhráče, který následně střílí vysoko nad branku.
42:50 Domácí kombinují na svojí polovině.
41:24 Oba týmy neproměnili velice slibné šance.
40:20 Hosté standartní situaci z kraje velkého brankoviště soupeře neproměnili.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Začátek třetí třetiny.
40:00 Konec druhé třetiny.
39:25 Chybu domácích potrestal Källerteg.
39:25 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Max Källerteg (#77), bez asistence.
38:47 Hosté se pokusili o rychlý útok, kterému domácí zabránili.
37:27 Zauggův pokus Vonk bez problémů chytá.
36:04 Hemrle rozehrává standartní situaci domácích.
35:38 Domácí rozehrávají v rohu soupeře.
34:35 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Zeb Johnsson (#67), asistence: Filip Holmer (#5).
34:35 Kramer vytáhl skvělý zákrok ale následně inkasuje gól z dorážky.
33:29 Domácí hrají v plném počtu.
33:12 Hosté hrají v plném počtu.
32:51 Domácí vyčkávají na chybu soupeře.
31:30 Hraje se 4 na 4
31:29 Vyloučen domácí hráč s číslem 34 Pascal Michel na 2 minuty za opakované přestupky.
31:12 Vyloučen hráč hostí s číslem 21 Johan Stadin na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:35 Hosté využili chybu domácích a zmocnili se balónku.
29:47 Grönli našel osamoceného Erikssona a ten naváhal a balónek dopravil za záda Kramera.
29:47 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Rikard Eriksson (#40), asistence: Andreas Grönli (#18).
28:20 Domácí čekají na chybu hostů.
27:06 Hosté se snaží dobýt Kramerovu branku.
25:25 Hosté se usadili na útočné půlce.
24:57 Ruhova tvrdá končí nad bránou.
23:52 Domácí rozehrávají ve svém rohu.
22:30 Hosté po půl od inkasovaného gólu minutě snižují na 4:3.
22:30 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Joel Birgersson (#23), asistence: Filip Erheden (#76).
22:00 Domácí na nic nečekali a po pěti sekundách využívají přesilovku.
22:00 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Otto Lehkosuo (#8), asistence: Jonathan Blomkvist (#17).
21:55 Vyloučen hráč hostí s číslem 87 Hugo Jonsson na 2 minuty za sekání.
21:12 Domácí se snaží napadat soupeřovu rozehrávku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Začátek druhé třetiny.
20:00 Konec první třetiny.
19:38 Hosté se snaží v poklidu dohrát první třetinu.
18:59 Domácí se usazují v útočném pásmu.
18:10 Kapitán hostí vyváží balónek do útočného pásma kde je faulován.
17:23 Kramer předvádí skvělý zákrok.
17:05 Hosté rozehrávají ze svého brankoviště.
16:29 Hosté ztrácí balónek a dopředu mohou jít domácí.
15:15 Zaugg se vyskytl v obří šanci kterou ale neproměnil.
14:00 Domácí se snaží najít volného spoluhráče na útočné půli.
12:57 Domácí ztrácí balónek na půli hřiště a na balónku hrají opět hosté.
12:16 Domácí se prosazují ze středu hřistě.
12:16 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Jan Zaugg (#61), asistence: Nelio Rottaris (#67).
11:51 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Filip Erheden (#76), asistence: Joel Birgersson (#23).
11:51 Hosté se po krásné kombinaci do prázdné branky prosazují podruhé v zápase.
10:53 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Raúl Willfratt (#51), asistence: Mike Gerber (#4).
10:16 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Jan Zaugg (#61), asistence: Felix Abrahamsson (#10).
09:55 Birgersson si našel odražený balónek a z první ho vyslal za záda domácího brankaře.
09:55 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Joel Birgersson (#23), asistence: Mattias Lövenfors (#29).
08:47 Tvrdý souboj v rohu končí standartní situací pro domácí.
07:22 Hraje se ve velmi vysokém tempu.
06:38 Domácí rozehrávají v útočném pásmu.
05:48 Englova rána míří pouze do florbalky protihráče.
04:52 Domácí se dopustili útočného faulu.
03:59 Hosté se dostali do nebezpečného protiútoku ze kterého střílí přímo do gólmana.
03:08 Hosté hrají v plném počtu.
02:04 Domácí se snaží přelstít obranu hostí.
01:08 Vyloučen hráč týmu hostí s číslem 77 Max Källerteg na 2 minuty za opakované přestupky.
00:45 Hosté kombinují na svojí polovině.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Začátek zápasu.
00:00 Zahajovací sestava Warberg IC: 15 Arvid Vonk, 7 Pontus Reinholdsson, 29 Mattias Lövenfors, 99 Markus Berntsson, 23 Joel Birgersson, 76 Filip Erheden.
00:00 Zahajovací sestava Floorball Köniz Bern: 30 Tim Kramer, 8 Otto Lehkosou, 10 Felix Abrahamsson, 61 Jan Zaugg, 81 Yann Ruh, 67 Nelio Rottaris.
00:00 Dobrý podvečer, vítáme Vás u online zápisu z druhého utkání ŠKO-ENRGO CUPU 2023 ve kterém se proti sobě utkají jako domácí tým Floorball Köniz Bern a jako tým hostí Warberg IC. Úvodní buly je naplánováno na 18:30