8:9p
(3:2,2:4,3:2)
utkání skončilo

Floorball Köniz Bern

60:00 Nejlepšími hráči zápasu jsou z týmu FbŠ Bohemians Jakub Buršík a z týmu Köniz Bern Jonathan Blomkvist.
60:00 Konec zápasu.
60:00 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Luca Graf (#33), bez asistence.
60:00 V páté sérii rozhodl hráč Könizu s číslem 33 Graf Luca.
60:00 Čtvrtá série přinesla hodně pěkné nájezdy stav je tedy 1:2 pro Köniz.
60:00 Ve třetí sérii je stav stejný 0:1 pro Köniz.
60:00 Po druhé sérii je stav 0:1 pro Köniz.
60:00 V první sérii gól nepadl.
60:00 Konec základní hrací doby a nyní nás čeká 5 sérií nájezdů.
57:04 Vyloučen hráč Köniz Bern s číslem 10 Abrahamsson Felix na 2 minuty za sekání.
56:31 Vyloučen hráč týmu FbŠ Bohemians s číslem 21 Buršík Jakub 2+10 minut za nesportovní chování.
56:31 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Jakub Buršík (#21), asistence: Jaroslav Petrák (#77).
56:31 Krásný citrónek který prošel na úplně volného Buršíka a ten vstřelil svůj čtvtý gól.
55:38 Bohemians zkouší hru v šesti.
54:48 A další blok Könizu.
54:24 Bohemians se snaží vyrovnat ale Köniz má výborné bloky.
52:42 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Jaroslav Petrák (#77), asistence: Adam Václav Kyselka (#11).
52:42 Jaroslav Petrák propálil gólmana Könizu a snížil na 7:8.
51:18 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Jonathan Blomkvist (#17), asistence: Manuel Engel (#93).
51:18 Krásný airball který proměnil hráč Könizu. Rychlá odpověď.
51:08 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Jaroslav Petrák (#77), asistence: Matyáš Krebner (#60).
51:08 Krásná přihrávka ze středu na mantinel a střela hnedka z první zapadla za gólmana Könizu.
49:51 Gól pro Bohemians který není uznán kvůli vysoké holi.
49:39 Vyloučen hráč týmu Köniz Bern s číslem 21 Hemrle David na 2 minuty za bránění ve hře.
48:39 Oba týmy hrají v plném počtu:
47:42 Ve hře 4 na 4 se nic moc nestalo.
46:39 Vyloučen hráč týmu Köniz Bern s číslem 12 Aebersold Tim na 2 minuty za držení.
46:39 Vyloučen hráč týmu FbŠ Bohemians s číslem 7 Šebek Patrik na 2 minuty za držení.
45:36 Trestné Střílení neproměnil hráč FbŠ Bohemins s číslem 34 Gajdoš Matúš.
45:36 Schwarz Janis se nenechal vymíchat a vychytal nájezd. Stav tedy zůstává nezměněn 5:7.
45:36 A máme tu trestné střílení pro Bohemians!
43:50 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Jonathan Blomkvist (#17), asistence: Felix Abrahamsson (#10).
43:50 Nahrávka z rohu prošla před branku Bohemians kde byl připraven hráč Könizu a vstřelil gól.
42:53 Köniz na soupeřově polovině.
42:39 Bohemians tlačí na Köniz ale zatím neúspěšně.
41:40 Köniz hraje v plném počtu. Přesilovka tak nebyla využita. Bude to Bohemians mrzet?
40:20 Bohemians hrají stále přesilovku ale gól se jim nedaří dát.
40:01 Buly pro Bohemians.
40:00 Pávě nám začala třetí třetina.
40:00 Skóré po druhé třetině 5:6 pro Köniz.
40:00 Konec druhé třetiny.
39:50 Další střela Bohemians končí vedle branky.
39:24 Střela z půlky končí tyčkou.
38:40 Köniz zatím hodně dobře brání.
38:00 Bohemians si zahrají přesilovku.
37:40 Vyloučen hráč Köniz s číslem 93 Engel Manuel na 2+2 minuty za hrubost.
35:54 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Alexander Bühler (#19), asistence: Tim Aebersold (#12).
35:54 Köniz se ocitl v situaci 2v1 a svou šanci proměnil na výbornou 5:6 pro Köniz.
35:05 Zmatek n straně Könizu nakonec dobře pro Köniz.
33:10 A máme tu vyrovnané skóré zápasu 5:5.
32:36 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Jakub Buršík (#21), asistence: Karel Petrák (#12).
32:36 Hattrick hero Jakub Buršík vymetl pavučinky brankáři Könizu.
32:04 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Matúš Gajdoš (#34), asistence: Tomáš Kvasnica (#97).
32:04 Ve velkém brankovišti nikým nebráněn hráč Bohemians dostal přihrávku z rohu a vystřelil do pravého růžku brány.
31:25 Na balónku Köniz.
30:35 Velký chaos před bránou Könizu.
30:10 Hra je nahoru dolů.
28:50 Bohemians se snaží probojovat do obrany hostů.
26:55 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Tim Aebersold (#12), asistence: Alexander Bühler (#19).
26:55 Další krásná souhra Könizu do prázdné branky, která končí pátým gólem hostů.
26:04 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Leon Tringaniello (#7), asistence: Jan Zaugg (#61).
26:04 Köniz provedl krásnou kombinaci kterou zakončil hráč s číslem 7 otočený zády k bráně.
24:10 V obrovské šanci hráč Könizu s číslem 4 Gerber Mike ten však svůj pokus do poloprázdné brány neproměnil.
22:51 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Tim Aebersold (#12), asistence: David Hemrle (#21).
22:50 Střelu z půlky vyrazil Mück před sebe kde byl nejlépe připraven hráč Könizu a dal gól.
22:18 Míček na hostující půlce.
20:36 Bohemians přenesli míček na stranu Könizu kde stál Buršík pokusil se vystřelit ale pouze do gólmana.
20:01 Úvodní buly pro Köniz.
20:00 Začátek druhé třetiny.
20:00 Skóré po první třetině lépe pro domácí 3:2.
20:00 Konec první třetiny.
19:52 Köniz měl rozehrávku na středu hřiště zkusili vystřelit ale jen do bloku.
18:53 Floorball Köniz Bern - tým vstřelil branku! Autor branky: Jonathan Blomkvist (#17), asistence: Mike Gerber (#4).
18:53 Hráč Könizu se ocitl před bránou nikým nebráněn a vstřelil gól.
18:18 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Jaroslav Petrák (#77), asistence: Karel Petrák (#12).
18:18 Krásně sehraná přesilovka která končí gólem Bohemians se tak dostávají do vedení.
17:28 Vyloučen hráč Köniz s číslem 2 Siegenthaler Noel na 2 minuty za sekání.
17:06 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Jakub Buršík (#21), bez asistence.
17:06 Krásné zdvojení u mantinelu, míček se dostal k Buršíkovi ten šel do výjezdu a dal gól.
15:34 Rozehrávku Könizu zachytil hráč Bohemky ten se snažil vystřelit ale do bloku.
13:00 Köniz přehrál tlak Bohemians dostali se ke střele kterou kryje Mück.
12:28 Bohemka opět na balónku a hned se tlačí do střel.
11:49 Nádherná akce Bohemky která končí gólem.
11:11 Bohemians první velká šance bohemky ze středu končí nad bránou.
08:43 Bohemias se pokusila dostat míček za obranu který zastihl hráč Könizu a hnedka poslal míček na útočnou polovinu.
07:59 Velká šance Könizu kterou kryje brankář Bohemians.
05:34 Bohemians zkouší vymyslet jak se dostat do útočného pásma ale Köniz zatím skvěle brání.
04:30 Hosté po velkém tlaku se dostávají do vedení.
03:50 Domácí drželi míček na hostující půlce ale nic z toho.
02:22 Hosté stále na balónku.
01:19 Hosté se snaží dostat přes obranu Bohemians ale zatím neúspěšně.
00:01 Úvodní buly pro FbŠ Bohemians.
00:00 Zahajovací sestava Floorball Köniz Bern: 70 Janis Schwarz, 7 Leon Tringaniello, 81 Yann Ruh, 61 Jan Zaugg, 10 Felix Abraham, 51 Raúl Willfratt.
00:00 Zahajovací sestava FbŠ Bohemians: 40 Mück Daniel, 3 Zezulka Vojtěch, 7 Šebek Patrik, 60 Krebner Matyáš, 12 Petrák Karel, 21 Buršík Daniel.
00:00 Dobré odpoledne, vítáme Vás u dnešního online přenosu z třetího zápasu na ŠKO-ENERGO CUPU 2023 ve kterém se proti sobě utkají jako domácí FbŠ Bohemians a jako tým hostí Floorball Köniz Bern. Oba týmy mají za sebou zahajovací zápas na ŠKO-ENERGO CUPU, oba týmy však podlehly svým soupeřům. Dnes můžeme očekávat velmi napínavé utkání. Úvodní buly je naplánováno na 15:30.