(5:3,0:3,2:3)
utkání skončilo

FbŠ Bohemians

60:00 Nejlepší hráči: 23-Joel Birgersson, 3-Vojtěch Zezulka.
60:00 Je konec. Pražský tým dokázal vyhrát proti švédskému Warbergu, výsledek nakonec 9:7.
59:33 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Jakub Buršík (#21), bez asistence.
59:33 A vypadá to, že je rozhodnuto! Trefuje se Jakub Buršík.
58:33 Bohemka se teď snaží držet míček, ale moc dlouho to nevydrželo a Warberg to znovu zkouší v 6.
58:16 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Joel Birgersson (#23), asistence: Johan Stadin (#21).
58:16 A právě teď došlo ke snížení, kdy brankář hostí dvakrát míček dokázal trefit, ale třetí střela už byla nad jeho možnosti.
58:00 Hyršl vyráží míček letící k boční tyčce.
57:18 Warbegr zkouší ještě utkání zdramatizovat a hraje teď v 6 v poli.
56:49 Krebner poslal míček před Winba, kde ho stihl tečovat K. Petrák a Bohemka odskakuje do dvougólového vedení.
56:49 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Karel Petrák (#12), asistence: Matyáš Krebner (#60).
56:15 V kombinace teď byl na útočné polovině domácí tým, ale po pádu jednoho z hráčů jdou vpřed soupeři.
55:10 Rána z půlky od Grönlunda končí mimo hrací plochu.
54:52 Kapitán Warbergu nepříjemně trefen při souboji. Nakonec ale vypadá, že bude připraven pokračovat.
54:26 Buršík si u mantinelu přidržel soupeře, rozehrávka na útočné polovině pro Warberg. Pokus Johnssona letí nad.
53:46 Zezulka vypálil po zemi. Skóre 6 minut do konce stále 6:7.
53:26 Källerteg se dostal až před branku, ale nezbyl mu prostor, aby stihl zakončit.
52:49 Po delší době musel také Hyršl zasahovat.
52:01 Zezulka z otočky, Winbo chytá!
51:44 Na druhé straně podobný blok od Krebnera.
51:11 Grönli přesným blokem zastavuje ránu z čepele Kyselky.
50:24 Mohlo tu být vyrovnáno po nepřesnosti od Trnky, ale Erheden netrefil dobře míček.
49:35 Pohledná souhra mezi hráči Bohemky, ale Winbo drží stále stejné skóre.
47:44 Trnka L. v ostrém souboji za brankou udržel míček proti Erhedenovi.
46:30 Nyní se Šebek chtěl prodrat před branku a cestou zbořil hned dva soupeře, hrát bude Warberg.
45:46 Po faulu na Šebka mají v moci i dál hráči pražského týmu.
44:30 Hráči Bohemky drží míček a čekají na prostor pro navýšení gólového náskoku ve skóre.
43:20 Petrákův pokus od mantinelu nadělal problémy Winbovi, ale nakonec dokázal míček chytit.
42:09 Rychlý výpad Bohemky nezakončuje přesně K. Petrák.
41:55 Hyršl zapisuje dobrý zákrok.
41:11 Grönli vyzkoušet vypálit z půlky hřiště, ale střely byla nepřesná.
40:44 Z další šance se prosazuje dobře hrající Birgersson a snižuje na 6:7.
40:44 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Joel Birgersson (#23), asistence: Pontus Reinholdsson (#7).
40:16 Buršík dostal příležitost nájezdu, kterou dokázal bez problému využít.
40:05 Šance pro Bohemians. Stav stále 5:6.
40:00 Ve druhé třetině hráči Bohemians dokázali otočit a zároveň přestat Warberg pouštět do rychlých brejků. Do poslední dvacetiminutovky ale bere pražský tým pouze jednobrankový náskok a rozhodně bude co sledovat.
39:45 J. Petrák mohl ještě přidat další gól, ale netrefil vůbec branku.
39:20 V poslední minutě šance pro Warverg, ale proti byl Batkovič, který odpálil míček mimo hřiště.
38:54 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Jaroslav Petrák (#77), asistence: Jakub Buršík (#21).
38:54 A také se tak děje! Přesným střelcem v přesilovce se stal J. Petrák.
38:38 Krátce před pauzou možnost pro hosty, aby převrátili skóre na svou stranu.
38:33 Z týmu Warberg vyloučen hráč číslo 76-Erheden Filip na 2 minuty za hrubost.
38:07 Hosté nyní v 6 hráčích v poli po faulu na Šebka.
37:35 Buršíkův pokus zablokován holí Lövenforse.
36:45 Na druhé straně kapitán Warbergu také trefuje bok branky.
36:20 Kyselka dostal přihrávku před prázdnou branku, ale trefil pouze boční síť.
35:27 Grönlund dokázal odpálit míček, který letěl na úplně volného hráče Bohemky.
34:45 I s druhým oslabením si dokázali hosté z Prahy poradit a stav stále 5:5.
34:02 Virga ušetřil čas na míčku a ukrajuje další část trestu.
33:39 Zkušená obranná čtveřice na straně hostí dokázala první část Kyselkova trestu ubránit.
32:52 Podruhé v utkání je k vidění přesilová hra Warbegru. Uvidíme, zda si s ní tým poradí lépe, než s tou první.
32:52 Z týmu Bohemians vyloučen hráč číslo 11-Adam Václav Kyselka na 2 minuty za hrubost.
32:22 Velmi nebezpečná šance Biergerssona, který už měl před sebou prázdnou bránu. Střele chyběla razance.
31:44 J. Petrák opět zkouší střelu z výběhu, ale znovu trefuje jen soupeře.
31:02 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Vojtěch Zezulka (#3), asistence: Jakub Buršík (#21).
31:02 Zezulka vyslal střelu, která se s pomocí teče dostala za záda Winba a je vyrovnáno.
30:02 Batkovič se prokličkoval až do brankoviště. Vyrovnání z toho není.
29:26 K. Petrák si dokázal položit brankáře Winba, ale místo odkryté branky trefil pouze ruku ležícího gólmana.
29:26 Rada byl při útoku faulován a diváci uvidí nájezd Bohemians.
28:30 Petrák z dálky vyslal střelu až příliš vysoko.
27:30 Teď už Warberg sbírá míček a vrhá se dopředu.
26:47 Zatím si ale hosté vědí rady z oslabením a nedávají soupeři možnost k útoku.
26:02 Právě přesilová hra může být pro švédský tým příležitost, jak se na delší dobu usadit na útočné polovině.
25:54 Z týmu Bohemians vyloučen hráč s číslem 8-Jan Dobisík na 2 minuty za sekání.
25:00 Kapitán Warbergu se opřel do střely až příliš a čepele bránícího Krebnera letí bez zbytku hokejky do protějšího rohu.
24:40 Buršík po zemi, Winbo chytá.
24:20 Stejně jako tomu bylo v první třetině, tak i nyní drží míček spíše hráči pražského týmu. Warberg hrozí hlavně ze zdánlivě nenápadných výpadů.
23:17 Rychlý brejk hostí, ale vyrovnání nepřichází.
22:58 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Matyáš Krebner (#60), asistence: Vojtěch Zezulka (#3).
22:54 Jonsson se chtěl prokličkovat na střed, ale proti byl Krebner. Po zisku míčku přichází právě z čepele hráče Bohemky gól.
22:13 Grönlund si zkušeně poradil s napadáním ze strany Batkoviče.
21:43 Hronek z dálky jen těsně minul a následně další šance pro hostující celek.
21:12 Dobisík z dálky pouze do blokujícího Erhedena.
20:21 Krebner faulován na vlastní polovině, v kombinace budou pokračovat hráči Bohemians.
20:00 Vše je připraveno, druhá třetina může začít.
20:00 První třetina právě skončila. Diváci v této dvacetiminutovce mohli vidět velké množství šancí hlavně na straně Bohemians. Oproti tomu Warberg neměl mnoho střel, ale většinu hráči dokázali využít a "domácí" tým vede 5:3.
19:42 Švédský tým se najednou ocitl v útoku a Grönlund si poradil s příležitostí k navýšení náskoku svého týmu.
19:42 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Albin Grönlund (#11), bez asistence.
19:20 Winbo se dobře připravil na dnešní zápas a teď vytahuje několik úspěšných zákroků.
18:34 Petrák vypálil z otočky pouze do připraveného Winba.
17:40 V delším útoku nyní Warberg. Vyrovnávací gól z toho není.
16:21 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Johan Stadin (#21), bez asistence.
16:05 Hosté v držení míčku, ale v zápětí o něj přichází a Hyršl teď nestihl vůbec zareagovat. Warberg jde poprvé v zápase do vedení.
15:46 A zase je z toho také rychlé vyrovnání ze strany Warbergu. Trefil se Birgersson.
15:46 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Joel Birgersson (#23), bez asistence.
15:29 Pražský tým možnost přijímá a ujímá se znovu vedení po gólu K. Petráka.
15:16 Přesilovka jako možná příležitost pro Bohemians.
15:16 Z týmu Warberg IC vyloučen hráč číslo 5-Holmer Filip na 2 minuty za sekání.
13:21 Je z toho velmi rychlé vyrovnání, které zapsal Jonsson.
13:21 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Hugo Jonsson (#47), asistence: Jesper Larsson (#19).
13:16 Holmer se dokázal dostat až na střed hřiště, odkud z výběhu zakončil do branky.
13:16 Warberg IC - tým vstřelil branku! Autor branky: Filip Holmer (#5), asistence: Albin Grönlund (#11).
12:48 A další střela pražského týmu, ale nemířila vůbec přesně.
12:17 Velebovi nesedla přihrávka a netrefuje odkrytou branku.
12:00 Kyselka z otočky pouze do Winba.
10:55 Dobisík se dokázal včas vrátit a zabránil v úniku Jonssonovi.
10:26 A naopak na druhé straně se trefil přesně Zezulka!
10:26 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Vojtěch Zezulka (#3), asistence: Karel Petrák (#12).
09:45 Do útoku se dostal teď i švédský tým, ale vyrovnání z toho není.
08:09 Nyní už jdou hosté do vedení, když se prosazuje zatím nejlepší střelec turnaje.
08:09 FbŠ Bohemians - tým vstřelil branku! Autor branky: Jakub Buršík (#21), asistence: Matyáš Krebner (#60).
07:59 Ránu z čepele Zezulky tečoval Krebner, ale Winbo stále drží nulu.
06:33 Winbo nadvakrát chytá a drží svůj tým.
05:53 Bílek zastaven hned dvěma soupeři, na míčku bude pokračovat pražský tým.
05:23 Šebek napřáhl ke střele, ale trefil pouze Johnssona.
04:42 První pětice Bohemians se usadila v útoku. Gól z toho zatím není.
04:16 Hyršl i nyní úspěšně proti přízemní střele.
04:04 Wirga vybojoval míček, ale ten mu následně odskočil mimo hřiště.
03:43 Rada v šanci trefuje pouze brankáře Winba.
02:20 Po delší pasáži, kdy míček drželi "domácí", uklidňuje hru Krebner.
01:33 Celek v zelenobílých dresech hned od začátku vytahuje svoje napadání soupeřů velmi vysoko.
00:45 První úspěšný zákrok si v brance Bohemians připisuje Hyršl.
00:40 Hned v první minutě jsme mohli vidět v útoku oba týmy, ale brzký gól nepadl.
00:02 Na hřišti už můžeme vidět obě zahajovací sestavy, zápas začíná vyhranou bulí pro Warberg.
00:00 Druhým týmem dnešního dopoledního utkání je český celek FBŠ Bohemians. Hráči tohoto týmu zatím na turnaji ještě nevyhráli. V pátečním utkání prohráli s Mladou Boleslaví 6:8 a včera proti švýcarskému Köniz 8:9 po nájezdech. Dnešní soupeř švédského Warbergu doznal po uplynulé sezóně jistých změn, a na hřišti tak budeme moci vidět, jak se celek pod vedením Michala Jedličky chystá na novou sezónu.
00:00 Nyní se můžeme blíže představit oba týmy. Začneme s týmem, který je pro toto utkání zapsán jako domácí. Warberg IC dokázal vyhrát svůj první zápas turnaje, který sehrál v pátek proti Floorball Köniz. Včera ale švédský tým přišel o body do tabulky proti domácímu týmu Bolky, když hráči švédského celku nedokázali udržet vedení a o výhru přišli v poslední dvacetiminutovce.
00:00 Přejeme příjemné sobotní ráno a vítáme vás u online přenosu ze zápasu mezi švédským Warbergem a českým celkem FBŠ Bohemians. Zápas začne v 11:00.