Floorball Köniz Bern (Švýc.)
Warberg IC (Švéd.)
FbŠ Bohemians (ČR)

Hrací čas

Všechny zápasy se hrají 3x 20 minut čistého času (přestávka 10 minut). V případě remízy po třetí třetině následuje pět sérií nájezdů a hráči provádějí nájezdy v pořadí přesně nahlášeném před začátkem nájezdů. Pokud ani pět sérií nájezdů nerozhodne, pokračují nájezdy po jednom na každé straně. Jich se mohou účastnit už jen hráči z úvodních pěti sérií, přičemž pořadí hráčů si určuje tým, ale žádný hráč nesmí provádět nájezd potřetí dříve, než všichni provedli nájezd podruhé. (pravidla IFF)

Hodnocení výsledků

Vítězství = 3 body / Vítězství po nájezdech = 2 body / Prohra po nájezdech = 1 bod / Prohra = 0 bodů

Klíč k určení umístění

V případě rovnosti bodů dvou nebo více týmů po odehrání všech utkání rozhoduje o umístění:

• vítěz vzájemného utkání
  • počet bodů ze vzájemných utkání (minitabulka)
  • rozdíl skóre ve vzájemných utkáních
  • počet branek nastřílených ve vzájemných utkáních
  • celkový rozdíl skóre
  • celkový počet nastřílených branek
  • los

Rozhodčí

Utkání budou řídit rozhodčí s licencí Českého florbalu.

Vyhodnocení turnaje

Poháry pro týmy dle umístění. Vyhlášení all-star týmu turnaje a nejlepšího střelce turnaje.