Týmy

FbŠ Bohemians

Stříbrný tým lednového finále Poháru Českého florbalu. Klíčovým hráčem týmu trenéra Michala Jedličky je teenager Filip Forman, který ve své první superligové sezoně nasbíral 51 bodů a v produktivitě skončil šestý. Výraznou letní posilou je brankář Radovan Michajlovič z Otrokovic. 

detail týmu

Floorball Köniz

Elitní švýcarský klub míří do Mladé Boleslavi podruhé, na loňském turnaji Bohemia Trophy obsadil třetí místo. V uplynulém ročníku švýcarské NLA šel Köniz do play-off ze třetího místa, během čtvrtfinále ukončila sezonu koronavirová pandemie. Hvězdou týmu je Manuel Maurer. Před nadcházející sezonou klub posílili Manuel Engel z Växjö, Jonas Guggisberg z Langnau, Jyrki Holopainen z SPV, Simon Jirebeck z Örebro a Čech Martin Kisugite z Höllvikenu. 

detail týmu

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav

Pořádající klub ŠKO-ENERGO CUPU. V uplynulé sezoně ovládl Pohár Českého florbalu a základní část Superligy florbalu. Coby vítěz předčasně ukončené soutěže bude reprezentovat Český florbal na lednovém Poháru mistrů. Tým trenéra Petra Novotného se mezi sezonami takřka nezměnil, z ročního angažmá ve Švýcarsku se vrátil Jan Řehoř. 

detail týmu

Tatran Teka Střešovice

Šestnáctinásobní čeští šampioni v posledních letech spoléhají na mladý kádr v čele s talentem Filipem Langerem, se zkušenostmi ze zahraničí se v létě vrátili obránci Ondřej Vítovec z EräViikingit a Ondřej Němeček z Linköpingu. Jako hlavní trenér pokračuje Milan Fridrich, jeho novým asistentem je Michal Prokeš. 

detail týmu

Partneři turnaje