Týmy

Česká reprezentace do 19 let

Juniorský tým prožívá zlaté časy, vyhrál poslední dvě mistrovství světa florbalistů do 19 let. Jádro současného výběru tvoří hráči ročníků 2004 a 2005, kteří se pokusí o dovršení zlatého hattricku na světovém šampionátu v dubnu 2023 v Dánsku. ŠKO-ENERGO CUP je pro ně další fází přípravy. Do kádru českých juniorů patří i mladoboleslavský obránce Michal Fišera.

detail týmu

Floorball Köniz

Elitní švýcarský tým míří na turnaj do Mladé Boleslavi už počtvrté. Při premiéře v roce 2019 skončil třetí, v dalších dvou ročnících triumfoval. Floorball Köniz v jarním play-off švýcarské NLA vypadl v semifinále s Wilerem. Nováčky v kádru jsou Nicolas Ammann a Alexander Bühler z UHC Thun, Luca Graf z Sirius IBK, Otto Lehkosuo z Westend Indians a Mike Gerber z Unihockey Basel Regio.

detail týmu

IBK Dalen

Tradiční účastník švédské superligy bude startovat v Mladé Boleslavi rovněž počtvrté, předchozí dva ročníky však kvůli koronavirovým komplikacím musel vynechat. Při premiéře v roce 2017 skončil třetí, v dalších dvou letech pokaždé druhý. Dalen měl loňskou sezonu nadějně rozehranou, ale v závěru základní části mu došel dech a do play-off se o dva body nedostal. Mezi sezonami z týmu odešli Mans Parsjö-Tegnér, Albin Carlsten, Anton Akerlund, Rasmus Andersson či Johan Larsson. Důležitou zprávou je setrvání legendárního Ketila Kronberga. Nováčky jsou Oliver Forslind z Ad Astra Sarnen či Noah Norlander z FB Sundsvall. 

detail týmu

Předvýběr.CZ Florbal MB

Pořádající klub ŠKO-ENERGO CUPU. Mistr posledních dvou ročníků Livesport Superligy. Vyhrál úvodní tři ročníky domácího mezinárodního turnaje v Mladé Boleslavi, před rokem skončil čtvrtý. Mezi sezonami doplnili boleslavský kádr Michal Sládek a Matyáš Krebner. 

detail týmu

Partneři turnaje