S Bohemians to vypadalo nadějně, nakonec Köniz urval jasné vítězství

Publikováno 16.8.2020 15:04

Floorball Köniz ve svém třetím utkání na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 zvítězil nad FbŠ Bohemians 11:6. Před posledním duelem mezi Mladou Boleslaví a Tatranem drží první příčku, z ní je může sesadit pouze vítězství pražského klubu.

Za Köniz si zastřílel Simon Jirebeck, v 57. minutě završil hattrick. Se svým bývalým týmem se střetl Martin Kisugite, Čech ve službách Könizu přispěl k výhře dvěma asistencemi.

První třetinu to nevypadalo pro Bohemians nijak hrozivě, gól Formana zajistil skóre 1:3, v prostřední části byl pražský tým navíc lepší. Dokonce i druhou část vyhrál poměrem 4:3, trefili se Šárka, Bílek a Šebek, vlastní gól si dal Holopainen.

Bylo ovšem vidět, že Köniz nehraje na sto procent. Pohyb do třetí třetiny zrychlil, také se víc snažil. A na výsledku to šlo hned znát. Naděje Bohemians utnul dvěma góly Willfratt sedm minut před koncem.

FbŠ Bohemians - Floorball Köniz 6:11

Branky a asistence: 12. Forman (Malič), 26. Šárka (Šebek). 31. Bílek (Zezulka), 34. Šebek (Buršík), 39. vlastní Holopainen, 60. Šebek (Forman) - 7. Jirebeck (Kisugite), 7. Maurer (Ruh), 17. Maurer (Kisugite), 31. Maurer (Holopainen), 32. Jirebeck (Hutzli), 34. Hutzli (Jirebeck), 43. Hutzli (Aebersold), 49. Willfratt (Maurer), 53. Willfratt (Maurer), 57. Jirebeck (Hutzli), 60. Engel (Willfratt). Rozhodčí: Brejcha, Husák. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1

Dále čtěte

16.8.2020 18:19 Turnaj ŠKO-ENERGO CUP vyhrál Köniz těsně před Tatranem a Mladou Boleslaví

Srpnový turnaj ŠKO-ENERGO CUP 2020 ovládl švýcarský tým Floorball Köniz. Až poslední zápas rozhodl o tom, že druhé místo patří Tatranu Teka Střešovice. A to i přesto, že v neděli pražský tým padl 4:5 po nájezdech s třetím mužstvem Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Nejlepším střelcem se stal s pěti góly Manuel Maurer z Könizu, ten se dostal i do výběru hvězd celého turnaje. Nejlépe nahrával tatranský Filip Langer (sedm asistencí).

16.8.2020 17:57 Boleslav srovnala s Tatranem v poslední sekundě, zvládla i nájezdy. I tak je třetí

Pořádající tým Předvýběr.CZ Mladá Boleslav vyhrál 5:4 po nájezdech nad Tatranem Teka Střešovice. Rozhodující slovo měl Jan Natov, který jedinou sekundu před koncem srovnával, načež rozhodl i nájezdy. I přes výhru končí Mladá Boleslav na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 třetí. Ztráta bodu rozhodla o tom, že Tatran obsadil druhé místo a celý turnaj ovládl Floorball Köniz ze Švýcarska.

15.8.2020 21:02 Mladá Boleslav měření s Könizem nezvládla, padla 4:9

Floorball Köniz napravil páteční prohru s Tatranem a v sobotu si ve fyzicky náročném utkání poradil s pořádajícím týmem Předvýběr.CZ Mladá Boleslav poměrem 9:4. Gólem a asistencí k tomu pomohl český florbalista Martin Kisugite. Ukázal se i Pascal Michel čtyřmi body (2+2).

15.8.2020 18:18 Tatran si přes vypjaté momenty hladce poradil s Bohemians 10:3

Flrobalisté FbŠ Bohemians prohráli i druhé utkání na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020, po Mladé Boleslavi padli i s Tatranem Teka Střešovice, a to jednoznačně 3:10. Naopak Tatran se raduje z druhé výhry po pátečním úspěchu nad Könizem.

14.8.2020 21:14 Tatran se nevzdal a první utkání s Könizem zachránil v nájezdech

Páteční zápas na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 proti klubu Floorball Köniz dopadl pro Tatran Teka Střešovice vítězně. Florbalisté českého týmu předvedli po špatné druhé třetině výborný návrat do utkání. Smazali tříbrankový náskok Švýcarů a nakonec vyhráli 7:6 po nájezdech. Ty rozhodl Petr Novotný freestylovým blafákem.