Turnaj ŠKO-ENERGO CUP vyhrál Köniz těsně před Tatranem a Mladou Boleslaví

Publikováno 16.8.2020 18:19

Srpnový turnaj ŠKO-ENERGO CUP 2020 ovládl švýcarský tým Floorball Köniz. Až poslední zápas rozhodl o tom, že druhé místo patří Tatranu Teka Střešovice. A to i přesto, že v neděli pražský tým padl 4:5 po nájezdech s třetím mužstvem Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Nejlepším střelcem se stal s pěti góly Manuel Maurer z Könizu, ten se dostal i do výběru hvězd celého turnaje. Nejlépe nahrával tatranský Filip Langer (sedm asistencí).

Turnaj ŠKO-ENERGO CUP vyhrál Köniz těsně před Tatranem a Mladou Boleslaví

Konečně pořadí turnaje:

1. Köniz, 7 bodů

2. Tatran, 6 bodů

3. Mladá Boleslav, 5 bodů

4. Bohemians, 0 bodů

Hvězdný tým:

Brankář: Patrick Eder (Köniz)

Obránci: Patrik Suchánek (Mladá Boleslav), Ondřej Vítovec (Tatran)

Útočníci: Manuel Maurer, Simon Jirebeck (oba Köniz), Jiří Curney (Mladá Boleslav)

Při závěrečném ceremoniálu předali trofeje a individuální ocenění zastupitelka Středočeského kraje a předsedkyně Výboru pro tělovýchovu a sport Středočeského kraje Blanka Žánová, Viktor Kolarčík ze společnosti ŠKO-ENERGO a Jiří Bouška, první náměstek primátora Statutárního města Mladá Boleslav. 

Turnaj významně finančně podpořilo Statutární město Mladá Boleslav a Středočeský kraj. 

Dále čtěte

16.8.2020 17:57 Boleslav srovnala s Tatranem v poslední sekundě, zvládla i nájezdy. I tak je třetí

Pořádající tým Předvýběr.CZ Mladá Boleslav vyhrál 5:4 po nájezdech nad Tatranem Teka Střešovice. Rozhodující slovo měl Jan Natov, který jedinou sekundu před koncem srovnával, načež rozhodl i nájezdy. I přes výhru končí Mladá Boleslav na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 třetí. Ztráta bodu rozhodla o tom, že Tatran obsadil druhé místo a celý turnaj ovládl Floorball Köniz ze Švýcarska. 

16.8.2020 15:04 S Bohemians to vypadalo nadějně, nakonec Köniz urval jasné vítězství

Floorball Köniz ve svém třetím utkání na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 zvítězil nad FbŠ Bohemians 11:6. Před posledním duelem mezi Mladou Boleslaví a Tatranem drží první příčku, z ní je může sesadit pouze vítězství pražského klubu.

15.8.2020 21:02 Mladá Boleslav měření s Könizem nezvládla, padla 4:9

Floorball Köniz napravil páteční prohru s Tatranem a v sobotu si ve fyzicky náročném utkání poradil s pořádajícím týmem Předvýběr.CZ Mladá Boleslav poměrem 9:4. Gólem a asistencí k tomu pomohl český florbalista Martin Kisugite. Ukázal se i Pascal Michel čtyřmi body (2+2). 

15.8.2020 18:18 Tatran si přes vypjaté momenty hladce poradil s Bohemians 10:3

Flrobalisté FbŠ Bohemians prohráli i druhé utkání na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020, po Mladé Boleslavi padli i s Tatranem Teka Střešovice, a to jednoznačně 3:10. Naopak Tatran se raduje z druhé výhry po pátečním úspěchu nad Könizem.

14.8.2020 21:14 Tatran se nevzdal a první utkání s Könizem zachránil v nájezdech

Páteční zápas na turnaji ŠKO-ENERGO CUP 2020 proti klubu Floorball Köniz dopadl pro Tatran Teka Střešovice vítězně. Florbalisté českého týmu předvedli po špatné druhé třetině výborný návrat do utkání. Smazali tříbrankový náskok Švýcarů a nakonec vyhráli 7:6 po nájezdech. Ty rozhodl Petr Novotný freestylovým blafákem.

Partneři turnaje